Followers

My Heartbeat .. dak dik duk

Nuffnang

Friday, March 14, 2008

Im in L O V E

Im in love with this guy.....



Date of Birth:2 November 1965, New Delhi, India
Mini Biography:Shahrukh Khan was born on 2nd November 1965. He was brought up in Delhi... Trivia:He agreed to star in Aditya Chopra's films without looking at the script first.


Awards:22 wins & 22 nominations
Alternate Names:King Khan / Shah Rukh Khan / Shah Rukh



Ohhhh Sooo sexy !!!!


Hey Youuu!!!!



Emmm geram la tengok uolsss ..



Lain kali klu nak pose buat tangan camnie..

Aku memang gila bangetttt dng mamat nie ....
Sory sayang .... MyLuV cemburu tau !

19 comments:

ita.itu said...

kah.kah..kah..siot je kokan..br aku nak tipon laki ko nak report..haha

tAuRuZ said...

ehh..ehh..eLly X BULEH sbb iteww Sharukh khan,TAURUZ KHAN yang punya okey!

pearlEJ said...

wakakaka.. minat shah rukh khan ghopenyer...

Aleeya said...

huhhh elly neh..buat org saspen jerkkkkkk , nak kena babab nehhhhhhh

Akinol said...

This comment has been removed because it linked to malicious content. Learn more.

nasazfrog... said...

mak aiii.. kaki hindustani rupenye... ni musti banyak collection cd hindustan ni kan.. kan..

Ct eLLy said...

ita .. ala jng la report.. kita kan kawannn...

rima .. no no no that sharuk khan aku yang punyaaaa

eJ .. yeszzzaaa minat gilerrrr

Ct eLLy said...

aleeya .. hi hi skali skala ;p

Nasa .. bukan setakat cd, DVD wayang semuaa i sapu... konsert dia pun i pergi tau!... kuch kuch ho ta hai...

Mrs. Sheikh said...

dulu minat dia ni
pasal movie dulu tu
tajuk lebih kurang diwali le jeyenge ke ape ke..

pas ku putus chenta
tak udah ku minat, :P

nads said...

wah...jatuh cintan sama shah rukh khan...huhu
mmg ensem pun...

Lily.Lulu. said...

rock laa kak ....
minah shah rukh kan upenya ..

uhuhuhu ~

viruspadu said...

aduh

peminat fanatik ke ni hehehehe

cepotet said...

lorhh.. akak ni. minat sangat ke? dah lama tak tengok hindustan la. teringin plak. :p

Mieza said...

hahaha...buat suspen je ko kan...sian...ingat ko menduakan suami...hiks..

Ziana said...

hahahahahahaha
adoiii..

dia YM x??
:P

Ct eLLy said...

mrs shaikh , loh ngape pulak?
ko putus cinta bukan pasal abg SRK ;p

nad , Yezzzza cinta pandang pertama .. muuuaaahhhh

lily , minat gilllerrr

VP , memang fanatik! konsert dia kita sanggup pergi tau... ari ade skali cxl mak frusttttt giler

Ct eLLy said...

erni > jom pi tengok .. klu tengok kat panggung lagi felll.. tangkap leleh beb ... ^_^

Along > hi hi saya masih setia dng cik abg ku ... :)

Ziana > line busy la dia SMS jeee aksss ;p

eedany said...

hai elly...

wah...peminat setia shah rukh khan ni.

:)

mummysyafie said...

kan aku dah kater...elly ni gimik jerr..